Котел Kronas Jet

Котел KRONAS JET - сучасний твердопаливний котел шахтного типу з нижнім горінням палива. Дана модель призначена для таких видів твердого палива, як дрова, деревні і торф'яні брикети. Крім того, в підмішування до дров і брикетів, можна використовувати тирсу, стружку і трісочку.

11.07.2019 / administrator / 1 170 / 0
Докладніше

Котел Kronas Pellets

Котел з автоматичною подачею палива KRONAS PELLETS розроблений для максимально ефективного спалювання пелет (з лушпиння соняшника і деревних). Спроектований на базі моделі UNIC NEW він володіє ефективним чотирьохходовим теплообмінником, а наявність великого зольника дозволяє забезпечити тривалу автономну роботу навіть на паливі з великою зольністю.

07.07.2017 / administrator / 1 764 / 0
Докладніше

Котел Kronas Prom

Модельний ряд KRONAS PROM включає в себе котли потужністю від 97 до 500 кВт. Промислові твердопаливні котли KRONAS PROM розроблені для опалення великих адміністративних будівель, виробничих приміщень, теплиць і об'єктів комунального господарства.

07.07.2017 / administrator / 1 870 / 0
Докладніше

Котел Kronas Combi

Твердопаливний котел KRONAS COMBI - це сучасний опалювальний агрегат, який працює на гранульованому паливі. Дана модель котла комплектується європейським податчиком, поєднаного з пальником ретортного типу. Основним паливом для котла є деревна пелета, а також пелета з лушпиння соняшнику.

03.07.2017 / administrator / 1 248 / 0
Докладніше

Котел Kronas Unic New

Твердопаливний котел KRONAS UNIC NEW - котел тривалого горіння. Завдяки великій топці і багатоходовому теплообміннику на чотири полки, а також наявності форсунок для подачі вторинного повітря, котли серії UNIC NEW мають максимальні показники в класі. Топка і теплообмінник котла виконані з листового металу товщиною 6 мм, що гарантує його довговічну роботу.

03.07.2017 / administrator / 2 737 / 0
Докладніше

Котел Kronas Unic-P

Модельний ряд твердопаливних котлів KRONAS UNIC P - це продовження лінійки універсальних твердопаливних котлів серії UNIC. Головною відмінністю даної моделі є те, що котел повністю адаптований під установку пелетного пальника. Він має правильно розташований посадковий фланець, який забезпечує відсутність прямого контакту факела з металом, а також наявність великого зольника для тривалої автономної роботи.

03.07.2017 / administrator / 1 840 / 0
Докладніше

Теплоакумулятори

Теплоакумулятор для твердопаливного котла - це універсальний пристрій, який значно підвищує ефективність роботи системи опалення. За допомогою додаткових патрубків теплоакумулятор можна підключити до декількох котлів одночасно, використовуючи його як гідравлічний роздільник.

 

03.07.2017 / administrator / 2 008 / 0
Докладніше

Котел Kronas Unic

Твердопаливні котли серії KRONAS UNIC випускаються в діапазоні від 15 до 30 кВт і розраховані на опалення будинків площею до 300 кв.м. Паливом для котла є деревина будь-якої вологості, паливні брикети та кам'яне вугілля. У конструкцію котла включений багатоходовий теплообмінник і об'ємна завантажувальна камера.

03.07.2017 / administrator / 2 245 / 0
Докладніше

Котел Kronas Eko

 

Твердопаливний котел KRONAS EKO призначений для теплопостачання приміщень, оснащених системами водяного опалення будь-якого типу (відкритого або закритого).
Котел KRONAS EKO працює на різних видах твердого палива (дрова, паливні брикети, кам'яне вугілля). Виконаний зі сталі товщиною 5 мм, що забезпечує тривалий термін експлуатації. У конструкції котла передбачено два варіанти управління. Перший - за допомогою механічного регулятора тяги. Другий - з підключенням контролера і нагнітає вентилятора.

31.05.2017 / AlexT / 3 284 / 0
Докладніше
© Kronas 2017-2020. Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено.
Закрити